LASERMET

OBRÓBKA METALI

Zajmujemy się profesjonalną obróbką metali. Wysokie kompetencje projektowe i produkcyjne dbałość o precyzję oraz gwarancja terminowości i jakości pozwoliły nam zapewnić sobie grupę zadowolonych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji z szerokiej palety materiałów (stal czarna, ocynkowana, aluminium, stal nierdzewna). Solidne wykonanie z dbałością o szczegóły i terminowością to zasady, którym jesteśmy wierni. Uwielbiamy wyzwania gdyż praca jest naszą pasją.

KIM JESTEŚMY

LaserMet jest nowoczesną firmą prężnie rozwijającą się na rynku w dziedzinie obróbki metalu. Oferujemy swoim klientom wykonanie wszelkich prac związanych z konstrukcjami stalowymi, produkcji a także obsługę w dziedzinie seryjnej obróbki metalu. Wykwalifikowana kadra, wykorzystanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii dobrze zaopatrzony park maszynowy połączony z dobrą organizacją pracy pozwala nam na zmierzenie się z najbardziej wymagającymi zleceniami. Świadczymy usługi na podstawie własnych lub przesłanych przez klienta projektów. W czasie produkcji duży nacisk kładziemy na efektywne zużycie materiału co niesie za sobą minimalizację kosztów.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Wszystkie nasze maszyny obsługiwane są przez wykwalifikowany personel co pozwala na ekspresowe wykonywanie usług. Nasi specjaliści w dziale projektów rozmieszczają planują rozmieszczenie detali tak aby nie narazić państwa ma dodatkowe koszty związane z odpadem. Detale tniemy z powierzonego lub własnego materiału. Kwestie dostawy jest zależna od decyzji klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY0 WooCommerce Floating Cart

Koszyk jest pusty...